Quell kolekcja · Sleep Pods

Omni Sleep

Odpoczynek, regeneracja i dobre samopoczucie

Kolor zewnętrznyGabriel Medley Deep Rouge
Kolor wewnętrznyLight Grey Pet Board
CNZ Cena na zapytanie
  • 30.2 dB Sound Reduction
  • Grade A - ISO 23351-1 Cert
  • Fresh air up to 8.47 m³/minute
  • Dimmable Task Light
  • Temp Control 3000–6000K lighting
  • USB & USB-C Power
  • 5-Year Warranty
  • CAT6
ISO 23351-1Acoustic
TÜV · UL · CETested
BluetoothSpeaker
Wykonane na zamówienieCzas realizacji
Więcej W tym asortymencie

Rodzina „ OMNI ”

Informacje Przegląd

Informacje o programie „ Omni Sleep ”.

Omni Sleep Pod to dedykowana akustyczna kabina zaprojektowana w celu wspierania odpoczynku, regeneracji i dobrego samopoczucia w nowoczesnych środowiskach biurowych. Zapewniając prywatną, zamkniętą przestrzeń z pełnowymiarowym leżakiem, Sleep Pod pozwala użytkownikom oderwać się od hałasu, wizualnych rozproszeń i codziennych wymagań, aby naładować energię. Tworzy spokojne, kontrolowane środowisko, które sprzyja relaksacji, pomagając poprawić koncentrację, zredukować zmęczenie i zwiększyć ogólną wydajność w ciągu dnia.

Wyposażony w eleganckie oświetlenie okalające i wybór wykończeń malowanych proszkowo lub w pełni tapicerowanych, Omni Sleep Pod doskonale integruje się z nowoczesnymi wnętrzami biurowymi, zachowując jednocześnie miękką, uspokajającą obecność. Korzystając z intuicyjnego panelu sterowania dotykowego, użytkownicy mogą dostosować ciepło oświetlenia i przepływ powietrza, aby stworzyć spersonalizowane środowisko odpowiednie do odpoczynku i komfortu.

Kabiny akustyczne Omni są rozwijane jako system modułowy, aby wprowadzić prywatność, klarowność i komfort poznawczy do biur typu open space, środowisk edukacyjnych i przemysłowych. Z wbudowaną energią, oświetleniem i wentylacją, każda kabina umożliwia użytkownikom dostosowanie swojego otoczenia, zachowując elastyczność w układzie i instalacji.

Wymiary:

  • Całkowity rozmiar: 2200 × 1600 × 2300 mm
  • Optymalny kształt z zwiększonym komfortem wewnętrznym do dłuższego użytkowania

Opcje mebli:

  • Biurko statyczne
  • Biurko regulowane wysokości

Wykończenia zewnętrzne:

  • Malowane proszkowo
  • Obłożone (tkanina Gabriel Medley)

Wykończenia wewnętrzne:

  • Płyta PET (Jasnoszary / Ciemnoszary)
  • Płyta PET z rowkami (Beżowy / Szary)

Cechy:

  • Przestronne wnętrze dla zwiększonego komfortu i użyteczności
  • Zaawansowana wydajność akustyczna dla prywatności mowy
  • Zintegrowany system głośników Bluetooth®
  • Zcentralizowane źródło zasilania i danych
  • Inteligentny system wentylacji
  • W pełni ściemnialne oświetlenie z regulowaną temperaturą barwową
  • Automatyzacja oświetlenia i przepływu powietrza za pomocą czujnika PIR
  • Drzwi z miękkim domykaniem i wykończenia z materiałów premium

Dźwięk / Akustyka:

  • Izolacja akustyczna: 30,3 dB
  • Czas pogłosu: RT0,25s
  • Certyfikacja: Zweryfikowane przez SGS
  • Standard: Certyfikat Grade A ISO 23351-1

Zaprojektowane w celu znacznego zmniejszenia transmisji mowy, zapewniając zwiększoną prywatność i koncentrację w otwartych środowiskach.

Ramka zewnętrzna i panele:

  • Konstrukcja aluminiowa
  • Malowane proszkowo lub tapicerowane tkaniną Gabriel Medley (100% poliester)

Tkanina Gabriel Medley charakteryzuje się geometrycznym splotem z przędzy melanzowej, oferując bogatą głębię koloru i teksturowaną powierzchnię odpowiednią zarówno dla środowisk komercyjnych, jak i mieszkalnych. Spełnia standardy Möbelfakta.

Szkło:

  • Szkło hartowane, podwójnie laminowane o grubości 10 mm

Panele wewnętrzne:

  • Akustyczna płyta PET (materiały z recyklingu)

Wentylacja:

  • Cisza w pracy, wielokanałowy system powietrzny
  • Wentylator turbo (Push) Wentylator podłogowy (Pull)
  • Wydajność przepływu powietrza: do 551 m³/h
  • Pełne odświeżenie powietrza co około minutę
  • Zaprojektowane dla optymalnych poziomów tlenu i komfortu użytkownika

Zintegrowany system sterowania:

  • Centralne sterowanie zasilaniem, oświetleniem i danymi

Zasilanie:

  • Transformator 100 W
  • 220–240 V AC uniwersalne wejście
  • 1 × USB & USB-C (20 W dzielone)
  • 1 × port sieciowy CAT6

Oświetlenie:

  • W pełni ściemnialne (5%–100%)
  • Oświetlenie zadaniowe 5 W (ściemnialne) + regulowana temperatura barwowa (3000K–6000K)
  • Światło sufitowe ściemnialne
  • Czerwony wskaźnik obecności LED (aktywowana czujnikiem PIR)

Audio:

  • Zintegrowane głośniki Bluetooth®
  • Wyjście 23 W
  • Automatyczne odłączenie po 30 sekundach braku obecności

Automatyka:

  • Oświetlenie i wentylacja sterowane czujnikiem PIR
  • Automatyczna aktywacja po wejściu (50% mocy)
  • Automatyczne wyłączenie po wyjściu po 30 sekundach

Zużycie energii:

  • 100 W całkowitej mocy
  • ~48 W typowe wewnętrzne zużycie (Solo Booths)
  • Pozostała moc dostępna dla dodatkowych akcesoriów

Funkcje bezpieczeństwa:

  • Wykrywanie dymu (Retro Fit)
  • Kompatybilność z systemem spryskiwaczy
  • Młotek bezpieczeństwa
  • Pianka ognioodporna (niezależnie certyfikowana zgodnie z normami EN)
  • Płyta PET ognioodporna (niezależnie certyfikowana zgodnie z normami EN)
  • Bez formaldehydu (nie użyto drewna ani kleju)

Meble:

Omni Sleep można skonfigurować z różnymi opcjami mebli zaprojektowanymi do:

  • Skoncentrowanej pracy indywidualnej
  • Wideokonferencji
  • Wydłużonych sesji roboczych

Opcjonalne integracje obejmują konfiguracje monitorów i sprzęt konferencyjny Logitech dla zwiększonej funkcjonalności.

Zrównoważony rozwój:

  • 100% materiałów strukturalnych i panelowych nadających się do recyklingu
  • Zaprojektowane do łatwego demontażu i recyklingu po zakończeniu eksploatacji
  • Ok. ≥180 kg materiałów z recyklingu na jednostkę
  • Ślad węglowy: ≤0.071 kg CO₂e
  • Zużycie energii: ≤0.4 MJ
  • Wspierane 5-letnią gwarancją (rama)
  • Wspierane 2-letnią gwarancją (elektryka)
Specyfikacja Pełna specyfikacja

Wszystko, co potrzebne do zestawu rysunkowego.

Wymiary

Wymiary wewnętrzne
2140 x 2050 x 1400 mm
Wymiary zewnętrzne
2300 x 2200 x 1600 mm

Akustyka

Właściwości akustyczne
STC 30.2 dB
Certyfikacja
ISO 23351-1 klasa A+
Uwaga
Wszystkie kabiny akustyczne Omni posiadają certyfikat zgodności z normą ISO 23351-1, co pozwala na obniżenie poziomu hałasu mowy i zapewnienie większej prywatności rozmów.

Acoustics

Reverberation
RT 0.25s (±0.1s)

Materiały

Rama zewnętrzna i panele
Aluminium, malowane proszkowo lub tapicerowane tkaniną Gabriel „Medley”
Szkło
10 mm, hartowane, podwójnie laminowane
Nóżki amortyzujące
Kontrola drgań
Wnętrze
Płyta akustyczna z PET pochodzącego z recyklingu

Wentylacja

Fani
Cztery wentylatory z turbodoładowaniem + 4 wyloty powietrza
Przepływ powietrza
551 m³/h (maks.)
Odświeżanie powietrza
Co minutę — dla optymalnego poziomu tlenu
Hałas
Ciche, wielokanałowe kanały wentylacyjne; minimalne zakłócenia zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz

Instalacje elektryczne i oświetlenie

Oświetlenie
Kwadratowe diody LED 4000 K (50 Lx); paski boczne 4000 K (50 Lx), światło dzienne
Moc
Wiele gniazdek, 220–24 V; USB, USB-C
Czujnik
Energooszczędny czujnik ruchu
Dźwięk
System audio Bluetooth
Łączność
Zewnętrzny / wewnętrzny port LAN
Zasilanie
Wymaga zasilania sieciowego; w zestawie znajduje się kabel o długości 1,8 m (dłuższe kable dostępne na zamówienie)

Bezpieczeństwo

Młotek awaryjny
W zestawie do montażu wewnętrznego
Pianka ognioodporna
W razie potrzeby należy zastosować brytyjską pianę gaśniczą
Instalacja tryskaczowa / sieciowy system sygnalizacji pożaru
Wycięte laserowo (25 mm), do wykorzystania w razie potrzeby
Nie zawiera formaldehydu
Bez drewna ani kleju

Zrównoważony rozwój

Materiały pochodzące z recyklingu
≥180 kg (12 m²/0,66 m³) każdy
Ślad węglowy
≤0.071kg CO₂e
Zużycie energii
≤0.4MJ
Funkcje Zaprojektowane z dbałością o szczegóły

Przemyślane w najdrobniejszych szczegółach.

Wszechstronne rozwiązanie zapewniające równowagę w miejscu pracy

Wszechstronne rozwiązanie zapewniające równowagę w miejscu pracy

Omni For Life:

Stoisko Omni zostało zaprojektowane z myślą o estetyce, łatwości montażu i długotrwałej użyteczności.

Zaprojektowane z myślą o bezpiecznej obsłudze i sprawnym montażu, zapewnia natychmiastowy efekt wizualny, a jednocześnie jest łatwe w konserwacji przez cały okres eksploatacji.

Projekt oparty na zasadach architektury

Projekt oparty na zasadach architektury

Innowacyjność w skali:

  • Szybki montaż — budka telefoniczna w ok. 60 minut *Po rozpakowaniu
  • Zintegrowane, wytrzymałe kółka ułatwiające przemieszczanie oraz słupki poziomujące
  • Innowacyjny montaż i demontaż
  • Zasilanie + Cat 6, opcje montażu na spodzie podstawy lub na suficie (przystosowane do instalacji technicznych)
  • Wentylacja w suficie i podstawie
  • Ułożenie wzdłużne lub centralne – żaden problem!

Omni dostosowuje się do zmian w Twoim miejscu pracy

Własny panel sterowania

Własny panel sterowania

Zaprojektowany z myślą o praktycznej elastyczności:

  • Wszystko w jednym panelu sterowania
  • Urządzenie Bluetooth łączące się z wysokiej jakości głośnikami
  • Wyświetlacz temperatury zewnętrznej i wewnętrznej
  • USB, USB-C, zasilanie urządzenia
  • Port CAT6
  • W pełni regulowana kontrola wentylatora
  • Lampa robocza z funkcją ściemniania / regulacją temperatury barwowej
  • Listwy oświetleniowe sufitowe z regulacją jasności
  • Możliwość samodzielnego nadawania nazw strefom A, B itp.
Salon wystawowy
Clerkenwell · Salon wystawowy w Londynie

Zapraszamy do obejrzenia tego produktu w salonie wystawowym w Clerkenwell.

Zapraszamy do osobistego zapoznania się z doskonałością akustyczną. Prosimy zarezerwować wizytę, aby obejrzeć, posłuchać i wejść do wnętrza naszej oferty — lub skorzystać z wirtualnej wycieczki z przewodnikiem, prowadzonej przez nasz zespół.

Omni Sleep

Proszę określić model Omni Sleep odpowiedni dla Państwa podłogi.

Opisz nam swoją przestrzeń, a konsultant ds. miejsc pracy jeszcze tego samego dnia prześle Państwu informacje dotyczące wymiarów, akustyki, rysunki oraz wiążącą wycenę.

Omni Sleep
Pliki Materiały

Wizualizacje, fotografia i zestaw rysunkowy.

Wszystko, co jest potrzebne do opracowania i zaprezentowania pakietu „ Omni Sleep ” — prosimy o zamówienie pełnego pakietu, a konsultant prześle go jeszcze tego samego dnia.

Omni Sleep REVIT

Detail Images Omni Sleep

Product Renders Omni Sleep

Studio Images Omni Sleep

Omni Sleep CAD

Najczęściej zadawane pytania Omni Sleep

Pytania dotyczące tej strony: pod.

Wszystkie często zadawane pytania
Do czego służy Omni Sleep Pod?

Omni Sleep Pod został zaprojektowany jako miejsce przeznaczone wyłącznie do odpoczynku, regeneracji i dbania o dobre samopoczucie w miejscu pracy. Dzięki pełnowymiarowemu łóżku wypoczynkowemu i zasłonom zapewniającym prywatność oferuje cichsze i bardziej zaciszne miejsce na krótkie przerwy z dala od głównego środowiska biurowego.

Czy Omni Sleep Pod jest dźwiękoszczelny?

Omni Sleep Pod zapewnia certyfikowaną izolację akustyczną o wskaźniku STC wynoszącym 30 dB (±5 dB) oraz RT 0,25 s (±0,1 s), zgodnie z wynikami badań przeprowadzonych zgodnie z normą ISO 23351-1. Pomaga to zredukować hałas mowy z otoczenia i tworzy spokojniejsze, bardziej prywatne środowisko sprzyjające odpoczynkowi i regeneracji w ruchliwych miejscach pracy.

Czy Omni Sleep Pod jest wyposażony w system wentylacji i regulowane oświetlenie?

Tak, Omni Sleep Pod jest wyposażony w cichy system wentylacyjny z czterema wentylatorami turbo i czterema wylotami powietrza, zapewniający przepływ powietrza do 551 m³/h. Posiada również regulowane oświetlenie LED z funkcją przyciemniania, co pozwala użytkownikom stworzyć bardziej komfortowe otoczenie zgodnie z własnymi preferencjami.

Jakie funkcje oferuje Omni Sleep Pod?

Kabina wyposażona jest w rozkładane łóżko na całej długości, zasłony zapewniające prywatność, zintegrowany system cyrkulacji powietrza, regulowane oświetlenie oraz wygodną funkcję ładowania urządzeń za pomocą portów USB-A. Znajduje się w niej również port sieciowy CAT6, głośniki Bluetooth® oraz intuicyjny panel sterowania służący do zarządzania warunkami panującymi wewnątrz kabiny.

Czy Omni Sleep Pod nadaje się do elastycznego projektowania miejsc pracy?

Tak, Omni Sleep Pod jest w pełni demontowalny, wyposażony w zintegrowane kółka ułatwiające przemieszczanie i zazwyczaj można go zainstalować w około 30 minut. Dzięki zastosowaniu materiałów nadających się do recyklingu oraz pięcioletniej gwarancji urządzenie to zostało zaprojektowane z myślą o dostosowywaniu się do zmieniających się układów miejsc pracy oraz długotrwałego użytkowania.